Mężczyzna z długopisem.
artykuły

Jak zarobić do 350zł od banku?

Dzisiaj przedstawiamy sposób jak można otrzymać nawet do 350zł od banku. Czy to możliwe? Tak, sposób jest bardzo prosty, wystarczy tylko znaleźć i skorzystać z odpowiedniej oferty promocyjnej na produkty bankowe jakimi są konta osobiste.

Konto osobiste czyli zwykłe konto w banku lub inaczej zwane rachunkiem bieżącym, to podstawowy produkt bankowy z którego obecnie korzysta na co dzień ponad 3/4 Polaków. Bezpośrednio na konto otrzymujemy przelewy, wypłatę, płacimy rachunki. Staramy się kontrolować nasze przychody oraz wydatki.

Konta Bankowe wygodne dla klientów

Aktualnie rachunki bankowe są bardzo wygodne w użyciu. My, jako klienci banku mamy do dyspozycji szereg ciekawych usług i produktów powiązanych z kontem. Bardzo chętnie korzystamy z bankowości internetowej, która daje nam wygodny wgląd w stan naszych finansów. W ostatnich latach, na popularności, dzięki wzroście użytkowania telefonów z bezpośrednim dostępem do internetu bardzo wzrosła używalność bankowych aplikacji mobilnych.

Teraz praktycznie z każdego miejsca możemy zarządzać swoim kontem bankowym, czy to sprawdzać saldo, czy wykonywać przelewy. Drugą bardzo istotną kwestią są płatności bezgotówkowe. Do tej pory karty bankomatowe były hitem, obecnie coraz większa liczba osób nie korzysta już z tradycyjnego „plastiku”, tylko właśnie wykorzystuje płatności mobilne takie jak np. Apple PAY, czyli podpinamy kartę bankomatową do telefonu i już możemy telefonem czy nawet smartwatch’em płacić w sklepie zbliżeniowo. Super wygodne i bezpieczne!

Ciągły rozwój usług bankowych, zmieniające się trendy, konieczność dostosowania się do klienta sprawia, że banki muszą walczyć o każdego użytkownika konta bankowego. Z tego powodu na rynku dostępnych jest wiele ciekawych ofert finansowych związanych z otwarcie konta, gdzie klientowi za spełnienie określonych warunków oferowane są zwroty gotówki.

Zarobić na otwarciu rachunku możesz nawet 350zł

Oznacza to że otwierając nowe konto w banku którego nie byłeś jeszcze klientem możesz zarobić nawet 350zł! I to praktycznie za nic! Wystarczy spełnić kilka prostych warunków, które tak naprawdę i tak byś spełnił gdy założysz konto w banku. Bardzo często jest to konieczność zapłacenia na określoną kwotę kartą bankomatową w miesiącu, lub np. wpłata na konto sumy w danej wysokości co miesiąc.

Takie czynności można wykonać bez problemów dobrze gospodarując swoim co miesięcznym budżetem domowym. Co można zyskać? Tutaj w zależności od banku może to być kwota nawet 350zł! Tak, to już bardzo dużo. Za takie pieniądze masz praktycznie dobre buty gratis, czynsz miesięczny mieszkania czy kilka modnych sukienek.

Co więcej, otwierając konto bankowe i spełniając warunki, po określonym czasie możesz zrezygnować czyli zamknąć takie konto. Aktualnie wielu Polaków posiada co najmniej 2 i więcej konto osobistych w banku. To też ułatwia zarządzanie finansami, bo można z jednego konta regulować opłaty i rachunki, a np. na drugim koncie zbierać gotówkę na inne potrzeby.

Lista promocji bankowych

Przedstawiamy aktualne promocje bankowe na konta osobiste ze zwrotami dla klientów. Tutaj znajdziesz oferty gdzie konto założysz całkowicie online, przez internet. Po spełnieniu określonych warunków otrzymasz zwrot gotówkowy. Warto skorzystać i coś nie coś zarobić! To nie jest trudne.