smutna kobieta
artykuły

Przykłady życzeń które chcemy napisać byłemu partnerowi gdy się z nim rozstajemy (kończymy związek / zakończenie związku)

Życie nie zawsze pisze dobre scenariusze, dotyczy to również związków i miłości. Czasami przychodzi moment gdy podejmujemy decyzję, że chcemy się rozstać z naszym partnerem. Co wtedy zrobić? Jak podejść do tematu? Z pewnością rozstanie się z pozytywnej atmosferze jest najlepszym rozwiązaniem.

Warto życzyć drugiej osobie wszystkiego dobrego i przede wszystkim powodzenia na dalszych szlakach życia. Poniżej przedstawiamy kilka miłych życzeń które można wysłać drugiej osobie smsem, na facebooku czy na whatupp’ie. Warto skorzystać i wyjść z podniesioną głową z całej tej sytuacji.

Przykładowe życzenia, które można napisać byłemu partnerowi podczas rozstania lub chwilę po:

  1. „Choć nasze drogi rozchodzą się teraz, chcę Ci życzyć wszystkiego najlepszego w przyszłości. Mam nadzieję, że znajdziesz szczęście i spełnienie.”
  2. „Dziękuję Ci za wszystkie piękne chwile, które razem przeżyliśmy. Mimo że to koniec naszego związku, będę zawsze wdzięczny/na za te wspomnienia.”
  3. „Życzę Ci odwagi i siły, abyś mógł/mogła przejść przez ten trudny okres. Wierzę, że każde z nas znajdzie swoją drogę do szczęścia i spełnienia.”
  4. „Mimo że nasz związek dobiega końca, mam nadzieję, że pozostaniemy dla siebie wsparciem i przyjaciółmi. Życzę Ci dużo miłości i pomyślności w nowej drodze, którą wybierasz.”
  5. „Pragnę Ci życzyć spełnienia wszystkich Twoich marzeń i aspiracji. Mam nadzieję, że znalezienie drogi do szczęścia będzie dla Ciebie łatwe i pełne radości.”
  6. „Życzę Ci serdecznie, abyś odnalazł/odnalazła spokój i harmonię w swoim życiu. Dziękuję za wszystkie lekcje, które mi dałeś/mi dałaś i za to, że byłeś/byłaś częścią mojej historii.”
  7. „Choć rozstajemy się teraz, mam nadzieję, że będziemy pamiętać dobre momenty, jakie przeżyliśmy razem. Życzę Ci, abyś znalazł/znalazła szczęście, które zasługujesz.”

Pamiętaj, że życzenia te powinny być szczere i wyrażać szacunek oraz życzliwość, nawet w trudnym czasie rozstania. Każdy z nas zasługuje na wsparcie i dobre życzenia, gdy wchodzi w nowy etap życia bez względu na stronę która postanowiła o rozstaniu.