Tulipany.

Życzenia urodzinowe, życzenia na każdą okazję

Tylko u nas znajdziecie gotowe, oryginalne i przygotowane w różnej formie życzenia, wiersze i wierszyki SMS. Setki najlepszych, niepowtarzalnych i starannie wyselekcjonowanych życzeń i wierszyków okolicznościowych. Wyślij śmieszne smsy do swoich znajomych, miłosne wiersze do sympatii, a najlepsze życzenia do wszystkich których znasz …

  • życzenia urodzinowe
  • życzenia na Boże Narodzenie
  • życzenia na Wielkanoc
  • życzenia dla chłopaka
  • życzenia dla dziewczyny

Codziennie jest setki okazji do Świętowania. Mamy wiele popularnych dni, takich jak np. Dzień kobiet, albo Dzień Matki. Przepiękne okresy gdy życzymy sobie wiele dobrego – Święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc.

Życzenia od serca na różne okazje. Urodzinowe, świąteczne.

Za każdym jednak razem znalezienie właściwych słów nie przychodzi z łatwością, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszych zbiorów życzeń na każdą okazję. Dobre słowo ma niezwykłą moc. Piękne wiersze, czasami z nutką humoru mogą dać wiele miłych chwil.

Spraw drugiej osobie radość i miłe chwile od serca!

Życzenia – to jedna z form wyrażania sympatii

Jest wiele możliwości by wyrazić swoją sympatię do drugiej osoby. Najczęściej robimy to gestami, ale to słowa mają tą ogromną moc. Pozytywny przekaz oraz emocje mogą być okazane na wiele sposobów. Każda okazja jest dobra by to zrobić!

Kiedy sięgamy najczęściej po życzenia?

Przeważnie są to urodziny. To święto każdego człowieka, ten jeden wyjątkowy dzień w roku – gdzie można uczcić i celebrować swoje narodziny. Począwszy od tych pierwszych, obchodzimy je co roku. Życzymy sobie 100 lat i spełnienia wszystkich marzeń. Miłe słowa są wtedy i zawsze bardzo wskazane! Życzenia urodzinowe powinny być miłe i ciepłe. Mamy ogromny wybór gotowych podpowiedzi, jak możesz wyrazić swoją sympatię.

Życzenia na Boże Narodzenie. Zdjęcie prezenty.Nie tylko urodziny to czas gdy życzymy sobie wszystkiego dobrego. Takim okresem są Święta, zarówno te Wielkanocne jak i te zimowe czyli Bożego Narodzenia. Tutaj bardzo chętnie wysyłamy tradycyjne kartki, piszemy listy. W ostatnim czasie trochę zostało to zaniedbane, ale tradycja powraca. Sięgnięcie po tradycyjną papeterię czy kartkę jest coraz trudniejsze. Jednak osoba która otrzyma taki list będzie bardzo zadowolona. Na łamach wiersze24.pl staraliśmy się zebrać życzenia wielkanocne oraz życzenia na Boże Narodzenie w jednym miejscu. Tak by mocno ułatwić Ci poszukiwania tych najlepszych.
 

Zachęcamy to wysyłania tradycyjnych kartek z życzeniami, ale również życzeń w nowoczesnej formie przez SMS.

 

Narodziny to również idealny czas na złożenie życzeń

Życzenia na urodziny. Roczek.Przyjście na świat potomka, to ogromna radość zarówno dla rodziców jak i tych najbliższych. Ciepłym słowem możemy wtedy okazać to co czujemy. Dobrze skomponowane życzenia wszystkiego najlepszego oraz wszelkiej pomyślności będą wyrazem naszych uczuć. Warto! Taka młoda osoba tym bardziej na to zasługuje, przekaż więc życzenia z okazji narodzin dziecka!

Również roczek, czy każdy kolejny dzień narodzin dobrze jest odpowiednio świętować. Przede wszystkim dobrym słowem!